תוצאות של התערוכות האחרונות


רשימת מנצחי תערוכת חורף 15/2/2013 שופט Igor Sselimove מקרואטיה
מס' משתתף  שם הכלב  ציון / תואר  בעלים
זכרים  
גורים 3-6  
1 לואיס מבטיח מאד C.W, BEST PUPPY עמי בובילסקי+ קיטי גילוס
מתבגרים 15-24  
6 מרקו לוקו מצוין C.W עמי אברמוביץ
כיתת עבודה  
8 ג'וריק C.W, C.A.C, B.D, B.O.B מנצח גזע קיטי גילוס- חו"ל
אלופים  
9 כאוס מצוין C.W, G.C.A.C אלכסנדרה כגן
נקבות   
צעירות  
12 קיילי מצוין J.C.A.C גל מיכאל
מתבגרות  
15 מרסל  מצוין C.W אלכסנדרה כגן
פתוחה  
16 דיאמנטה מצוין מנצחת נקבות C.W, C.A.C, B.B עינב עיני
         
         
         
רשימת מנצחי תערוכת חורף 15/2/2013 שופטת Eva Borg Liljekvist משבדיה
מס' משתתף  שם הכלב  ציון / תואר  בעלים
זכרים  
גורים 3-6  
17 לואיס מבטיח מאד C.W, BEST PUPPY עמי בובילסקי+ קיטי גילוס
גורים 6-9  
19 תיאו מבטיח מאד VP.2 ערן עמיאל
20 as good as מנצח כיתה C.W, V.P עינב עיני
מתבגרים 15-24  
22 מרקו לוקו מצוין C.W עמי אברמוביץ
כיתת עבודה  
24 ג'וריק C.W, C.A.C קיטי גילוס- חו"ל
אלופים  
25 כאוס R.G.C.A.C אלכסנדרה כגן
26 ברבוס C.W, G.C.A.C, B.D, B.O.B מנצח גזע  חן בלומברג+עמי בובילסקי
נקבות   
צעירות  
28 קיילי מצוין גל מיכאל
מתבגרות  
29 נסי מנצחת נקבות EX, C.W, C.A.C, B.B, B.O.S עבודי אפרת
30 אווה טוב מאד V.G עינב עיני
31 מרסל  מצוין EX.2 אלכסנדרה כגן
פתוחה  
32 דיאמנטה מצוין EX עינב עיני


========================================================================================

רשימת מנצחי תערוכת קיץ 23.06.12 שרונים,שופטת - Jaija Suutilainen מפינלנד
מס' משתתף  שם הכלב  ציון / תואר 
זכרים
צעירים 9-18
  מרקו לוקו E.X,C.W,J.CAC - מצוין 
פתוחה
  לורד E.X,C.W,CAC - מצוין 
  כאוס E.X2 ,R.CAC - מצוין 
אלופים
  טייסון טוב מאד
  ברבוס E.X,C.W,G.CAC,B.D,B.O.B מצוין - מנצח הגזע
קשישים
  זיפו E.X,C.W,B.V - מצוין
נקבות 
צעירות
  ג'וליאטה מצוין  - EX.3
  קאילה מצוין - EX.2
  פומה טוב מאוד
  בל מצוין - מנצחת צעירות EX,J.CAC,B.J
מתבגרות
  פומה E.X,C.W,CAC,B.B מצוין- מנצחת נקבות 
  מרסל  מצוין 
פתוחה
  רומי מצוין - EX,C.W,R.CAC
  שאקירה טוב מאוד
========================================================================================

רשימת מנצחי תערוכה 09.09.2011 גבעת חיים מאוחד ,שופט MR.Eugene Erusalimsky  מרוסיה
מס' משתתף  שם הכלב  ציון  תואר 
גורות 6-9
1 מרסל מבטיח  
צעירים 9-18
2 לורד מצויין מנצח כיתה J CAC,C.W
3 קאסו טוב  
מתבגרים 
4 ברבוס מצוין מנצח כיתה R.CAC
פתוחה
5 כאוס מצוין  
6 הוגו בוס מצוין  
7 בילבו מצוין מנצח כיתה CAC, C.W
אלופים
8 טייסון מצויין R.G.CAC
9 נורד מצוין מנצח גזע EX,G.CAC,B.D,BOB
נקבות 
צעירות 9-18
10 פומה מצוין מנצחת כיתה EX,C.W,J.CAC
מתבגרות 
11 מאי מצוין מנצחת כיתה EX,C.W,CAC
אלופות
12 גלורי מצוין מנצחת נקבות  EX,G.CAC,C.W,BB

========================================================================================



רשימת מנצחי תערוכה 01.04.2011 שופטת יולנדה מגל בה"ס אונים כפ"ס
מס' משתתף  שם הכלב  ציון  תואר 
גורים 6-9
1 ג'רי  מבטיח מאוד V.P
גורות 6-9
2 פומה מבטיח מאוד  B.P
3 מייפל טוב מאוד  
מתבגרים 15-24
4 טייסון  מצוין מנצח זכרים  E.X,CAC,B.O.B
5 קאנטר טוב מאוד  
פתוחה
6 ברבוס מצוין  R.CAC
7 ארדיטו מצוין  
נקבות 
8 קונטסה מצוין   
9 אלמה טוב מאוד  
10 דיאמנטה מצוין מנצחת צעירות  E.X,J.CAC
מתבגרות
11 גלורי מצוין מנצחת נקבות  E.X,CAC,B.O.S
12 קורל בקי  טוב מאד  
פתוחה
14 לייקה טוב מאד  
אלופות
15 אליס מצוין E.X,G.CAC
 ========================================================================================

רשימת מנצחי תערוכה 05.03.2011 שופט רפאל מאלו (ספרד) קיבוץ גבעת חיים 
מס' משתתף  שם הכלב  ציון  תואר 
גורים 3-6
1 ג'רי  מבטיח  
גורות 3-6
2 מילקי  מבטיח 2  
3 מייפל מבטיח 1  
גורים 6-9
4 קאסו מבטיח  
גורות 6-9
5 פומה מבטיח מאוד V.P
צעירים 9-18
6 לורד טוב מאוד  
מתבגרים 
7 טייסון  טוב מאוד  
8 כאוס טוב מאוד  
9 קאנטר טוב מאוד  
פתוחה
10 ברבוס מנצח הגזע E.X,C.W,CAC,B.D
11 ארדיטו טוב מאוד  
אלופים
12 לוריס מצוין  
13 נורד מצוין E.X,C.W,G.CAC
קשישים
14 גיגס מצוין מנצח כיתה E.X,C.W,B.V
נקבות 
15 קונטסה טוב מאוד - 2  
16 סנדי טוב מאוד - 1  
מתבגרות
18 גלורי מצויין מנצחת כיתה E.X,C.W
19 קרמן טוב מאוד  
פתוחה
20 ונוס מצוין 2 E.X2,R.CAC
21 אלפא מצוין  E.X,CAC,B.B,B.O.S
22 לייקה טוב מאוד  
אלופות
23 אליס טוב מאוד  
 ========================================================================================

רשימת מנצחי תערוכה 17.12.2010 שופט ונדנברג (הולנד) בה"ס אונים כפ"ס
מס' משתתף  שם הכלב  ציון  תואר 
גורות 3-6
2 קונטסה מבטיח מאוד V.P,C.W
צעירים 9-15
3 ברבוס מצויין,מנצח צעירים  E.X,C.W,J.CAC
4 טייסון טוב מאוד  
מתבגרים 15-24
5 נורד מנצח הגזע E.X,B.O.B,B.D,CAC
עבודה
6 כאוס מצוין  
פתוחה
7 טרוי סאקי טוב מאוד  
אלופים
8 לוריס מצוין   
קשישים
9 גיגס מצוין  
נקבות 
צעירות 9-15
10 גלורי מצוין,מנצחת צעירות E.X,J.CAC
11 דיאמנטה טוב מאוד  
מתבגרות 15-24
12 קרמן טוב מאוד  
13 קורל בקי טוב   
פתוחה
15 אפרודיטה טוב מאוד  
16 אליס מצוין,מנצחת כיתה E.X,C.W,CAC,B.B
17 בלה טוב מאוד  
אלופות 
18 נגרה מצוין  
 ========================================================================================

רשימת מנצחי תערוכה 30.10.2010 שופט נורמן (בלגיה)
מס' משתתף  שם הכלב  ציון  תואר 
גורים 3-6
1 לורד מבטיח  
גורות 3-6
2 סנדי מבטיח מאוד (2)  
3 קונטסה מבטיח   
4 מאי מבטיח מאוד (2) V.P,B.P
צעירים 9-15
5 טייסון  טוב מאוד  
6 ברבוס מצויין,מנצח צעירים E.X,C.W,B.J,J.CAC
מתבגרים 15-24
9 נורד טוב מאוד  
עבודה
10 אסטבן    
אלופים
11 לוריס מנצח זכרים  E.X,G.CAC
קשישים
12 גיגס מנצח קשישים  
נקבות 
צעירות 9-15
13 גלורי מנצחת צעירות  E.X-1,C.W,J.CAC
14 דיאמנטה מצויין   
15 קרמן טוב מאוד  
מתבגרות  15-24
16 אגני טוב מאוד  
פתוחה
17 אלפא   E.X-2,R.CAC
19 ונוס מנצחת הגזע E.X-1,C.W,CAC
20 לפיס טוב מאוד  
21 טיינה מצויין   
אלופות
22 ספארקי מצויין   
 ========================================================================================
רשימת מנצחי תערוכה 29.10.2010 שופט קריסטאן סטפננקו
מס' משתתף  שם הכלב  ציון  תואר 
גורים 3-6
1 לורד מבטיח מאוד V.P-1
       
גורות 3-6
2 סנדי מבטיח מאוד V.P,C.W,B.P
3 קונטסה מבטיח   
4 מאי מבטיח מאוד (2)  
צעירים 9-15
6 טייסון  מצויין,מנצח צעירים E.X-1,C.W-1,J.CAC
7 ברבוס מצויין (2) E.X-2,R.J.CAC
מתבגרים 15-24
8 ארדיטו  מצויין (2) E.X-2,R.J.CAC
10 נורד מצויין  E.X-1,CAC
פתוחה
11 טרוי סאקי    
עבודה
12 אסטבן מצויין  
אלופים
13 לוריס מנצח זכרים  E.X-1,C.W,G.CAC,B.O.B
קשישים
14 גיגס מצוין מנצח כיתה E.X-1,C.W,B.V
נקבות 
צעירות 9-15
15 גלורי   E.X-2,R.J.CAC
16 דיאמנטה מנצחת נקבות  E.X-1,C.W,J.CAC,B.J
17 קרמן    
מתבגרות 
18 אגני מצוין מנצחת כיתה E.X-1,C.W,CAC
פתוחה
19 אלפא מצוין מנצחת כיתה E.X-1,C.W,R.CAC
22 לפיס    
       
========================================================================================

רשימת מנצחי תערוכה 10.06.2011שופט Sudarsan מרכז אונים כפ"ס
מס' משתתף  שם הכלב  ציון  תואר 
גורות 3-6
36 מרסל מבטיח מאוד V.P,C.W,B.P
מתבגרים 15-24
38 טייסון מצויין  EX,CAC,C.W
פתוחה
39 ברבוס מצויין  EX,C.W,R.CAC
40 כאוס טוב מאד  
42 בילבו טוב מאד  
אלופים
43 לוריס מנצח גזע EX,C.W,G.CAC,BOB,BD
נקבות 
צעירות 9-18
44 סנדי טוב מאד  
45 אלמה טוב  
מתבגרות 
46 גלורי מנצחת נקבות EX,C.W,CAC,BOS,BB
47 דיאמנטה טוב מאד  
48 קורל בקי טוב  
אלופות
49 נגרה מנצחת כיתה EX,C.W,G.CAC
50 אלפא טוב מאד  
       

כניסה לאתר