חמישי, אוקטובר 18, 2018

"המועדון הישראלי לכלבי בוקסר" (ע.ר.) נוסד ב- 1971 ע"י מר דב אמיר ז"ל וכאן המקום להודות לו על כך.

המועדון עוסק בגידול, טיפוח והכוונה של גזע הבוקסר בישראל. הבוקסר הינו כלב בריא וללא בעיות גנטיות מיוחדות, תשומת לב ופיקוח על בריאותם ואופיים של כלבי הבוקסר הם מתפקידם של האחראים על הגידול במועדון הבוקסר. רכישת גור שלא בפיקוח והמלצת המועדון וללא תעודות יוחסין המוכרות ע"י ההתאחדות הישראלית לכלבנות ו- FCI הינה רכישה לא אחראית בבחינת "חתול בשק" וחסרת זהות ועלולה לגרום לעוגמת נפש רבה. אנו נשמח לסייע בתהליך הרכישה, הטיפוח ושילובו בחייכם כחבר משפחה.

 

מידע נוסף אודות המועדון

יש גורים חדשים במועדון !!!

רכישת גור שלא בפיקוח והמלצת המועדון וללא תעודות יוחסין המוכרות ע"י ההתאחדות הישראלית לכלבנות ו- FCI הינה רכישה לא אחראית בבחינת "חתול בשק" וחסרת זהות ועלולה לגרום לעוגמת נפש רבה. אנו נשמח לסייע בתהליך הרכישה, הטיפוח ושילובו בחייכם כחבר משפחה.

 

לחץ כאן לרשימת גורים

 

טפסים של המועדון

קיים מגוון טפסים של המועדון, אותם ניתן לשמור ולהוריד.

 

לחץ כאן לצפיה והורדה

 

רשימת זכרים במועדון.

 

כאן ניתן לצפות ברשימת הזכרים של המועדון.

 

לחץ כאן לצפיה

 

תוצאות של תערוכות.

 

 

כאן ניתן להתעדכן בתוצאות של כלל התערוכות בהם השתתפו כלבי המועדון.

 

לחץ כאן לצפיה

אגרת רישיון מוגדלת להחזקת כלב

 

ביום 1/1/2013 נכנס לתוקפו התיקון לחוק להסדרת הפיקוח על כלבים, לפיו יחויב כלב שאינו מעוקר, מסורס או רשום ככלב טהור גזע באגרת רישוי מוגדלת.
על מנט לקבל פטור צריך להגיש בקשה לפטור מתשלום אגרת רישיון מוגדלת להחזקת כלב, עקב היות הכלב "כלב טהור גזע" ניתנת לחברים באחד מהחוגים/מועדונים החברים בהי"ל בלבד. יש למלא טופס ולהגישו להי"ל בתוספת של 15 ש"ח. האישור יונפק במשרדי ההי"ל וישלח לבעלי הכלב בדואר.

את הטופס ניתן להוריד מכאן
 

מוצרים של מועדון הבוקסר.

קיים מגוון מוצרים של המועדון למכירה.

כניסה לאתר